Pomoc drogowa 24h. Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie Starogardu Gdańskiego oraz Tczewa jak okolicznych miejscowości takich jak Pelplin, Gniew, Zblewo, Skarszewy czy Skórcz. Przez teren naszej obsługi przebiega Autostrada A1 na której również świadczymy usługi od węzła Nowe Marzy aż po sam Gdańsk.

Jesteśmy Czynni 365 dni w roku przez całą dobę, aby skorzystać z naszej pomocy wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu.

Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które gotowe są pomóc w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. Posiadają szereg uprawnień i kwalifikacji jak obsługa pojazdów z wciągarką, uprawnienia na żurawie przenośne i przewoźne czy Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Pomoc drogowa to między innymi laweta z wciągarką która jest w stanie poradzić sobie z pojazdem niesprawnym technicznie czy uszkodzonym na przykład podczas kolizcji czy wypadku. Przewieziemy Państwa pojazd we wskazane miejsce czy to pod sam dom czy do wskazanego serwisu niezależnie od długości trasy.

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ