Pomoc Drogowa 24


POMOC DROGOWA 24H

Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie Starogardu Gdańskiego oraz Tczewa jak okolicznych miejscowości oraz Autostradzie A1.


MOBILNA WULKANIZACJA TIR

Oferujemy usługę taką jak mobilna wulkanizacja TIR. Głownie usługa ta świadczona jest na odcinku Autosrady A1 od Warlubia po Rusocin oraz jej MOPach jak Olsze, Kleszczewko, Port Kopytkowo czy okolicznych firmach i centrach logistycznych jak na przykład  Swarożyn.


TRANSPORT POJAZDÓW I MASZYN

Oferujemy również usługi transportu wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń. Niezależnie od pory dnia i nocy


MOBILNY SERWIS


Oferujemy Państwu mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działamy na terenie Gdańska oraz na odcinku pobliskiej Autosrady A1.


Pomoc drogowa 24/7

POMOC DROGOWA 24H


Pomoc drogowa 24h. Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie Starogardu Gdańskiego oraz Tczewa jak okolicznych miejscowości takich jak Pelplin, Gniew, Zblewo, Skarszewy czy Skórcz. Przez teren naszej obsługi przebiega Autostrada A1 na której również świadczymy usługi od węzła Nowe Marzy aż po sam Gdańsk.

Jesteśmy Czynni 365 dni w roku przez całą dobę, aby skorzystać z naszej pomocy wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu.

Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które gotowe są pomóc w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. Posiadają szereg uprawnień i kwalifikacji jak obsługa pojazdów z wciągarką, uprawnienia na żurawie przenośne i przewoźne czy Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Pomoc drogowa to między innymi laweta z wciągarką która jest w stanie poradzić sobie z pojazdem niesprawnym technicznie czy uszkodzonym na przykład podczas kolizcji czy wypadku. Przewieziemy Państwa pojazd we wskazane miejsce czy to pod sam dom czy do wskazanego serwisu niezależnie od długości trasy.


MOBILNA WULKANIZACJA TIR 24h


Nasza firma oferuje usługę taką jak mobilna wulkanizacja TIR. Głownie usługa ta świadczona jest na odcinku Autosrady A1 od Warlubia po Rusocin oraz jej MOPach jak Olsze, Kleszczewko, Port Kopytkowo czy okolicznych firmach i centrach logistycznych jak na przykład Swarożyn. Dojeżdzamy do klienta 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Profesionalny i nowoczesny sprzęt pozwala na bardzo szybko, a przede wszystkim bezpieczną zmianę koła na drodze.

Uszkodzone opony zabieramy do utylizacji w specjalnie przeznaczonym do tego zakładzie przez co klient nie musi się martwić co z taką oponą zrobić.

Półtorak Pomoc Drogowa

Zdjęcie 1 z 3

Mobilna Wulkanizacja maszyny budowlane


Transport Pojazdów

Zdjęcie 1 z 3

transport maszyn budowlanych

TRANSPORT POJAZDÓW I MASZYN


Oferujemy również usługi transportu wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń. Niezależnie od pory dnia i nocy gotowi jesteśmy przewieźć wszystko co tylko możemy załadować na naszych lawetach.

Posiadamy odpowiednią wiedzę na temat transportu różnego rodzaju maszyn, urządzeń i pojazdów. W odpowiedni sposób zabezpieczamy, aby podczas transportu nie doszło do jakichkolwiek uszkodzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


MOBILNY SERWIS 24hOferujemy Państwu mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działamy na terenie Gdańska oraz na odcinku pobliskiej Autosrady A1 .

Dojedziemy w każde miejsce wskazane przez klienta w razie konieczności zajmiemy się również odbiorem części I jak najszybszym dostarczeniem ich na miejsce awarii.

W przypadku gdy awaria nie jest możliwa do usunięcia na drodze, zorganizujemy holownik dla samochodów ciężarowych.


Numer Pomoc drogowa 24/7, mobilna wulkanizacja, Gdańsk i okolice, autostrada A1

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ